Get Adobe Flash player
 jan
ziel

Morze i plaża
Plaża w Łebie jest jedną z najpięknieszych i najczystszych plaż Morza Bałtyckiego. Jej drobnoziarnisty, jasny piasek i kryształowo czysta woda sprawiają, że jest to idealne miejsce do wypoczynku dla osób młodych oraz rodzin z dziećmi ceniących zarówno aktywny jak i spokojny wypoczynek.

Rowery
Okolica Łeby to prawdziwy raj dla rowerzystów. Nadmorskie trasy rowerowe gwarantują aktywny wypoczynek. Przemierzając leśne ścieżki, łąki, trasy wzdłuż morza, możemy obserwować nie tylko osobliwości przyrodnicze tych okolic, ale także ciekawe budowle i obiekty.

Nordic walking
Okoliczne lasy, jeziora oraz piękna ciągnąca się na odcinku wielu kilometrów piaszczysta plaża to idealne miejsca na uprawianie Nordic walkingu zarówno w okresie letnim jak i poza sezonem wakacyjnym.

Jeździectwo
Dla miłośników jazdy konnej przygotowano ośrodki jeździeckie oferujące jazdę konną obejmującą:
- naukę jazdy konnej,
- wycieczki w teren,
- przejażdżki na kucach (dla dzieci).

Kitesurfing i Windsurfing
Łeba oferuje najlepsze warunki w Polsce zarówno dla amatorów jak i bardziej zaawansowanych surferów.

Tenis
Popularne korty tenisowe położone w lesie pomiędzy jeziorem i morzem.To atrakcyjne położenie, z dala od wczasowego zgiełku czyni je jednymi z najpiękniej położonych kortów na polskim wybrzeżu.

Żeglarstwo
W Łebie znajduje się port jachtowy będący pierwszym tego typu kompleksowym przedsięwzięciem zrealizowanym na polskim wybrzeżu. Może przyjąć ponad 120 jednostek różnych klas, w tym także jachty żaglowe o długości do 18 m i motorowe do24 m długości.

Rejsy
Szeroki wachlarz rejsów turystycznych i wędkarskich po morzu oraz pobliskich jeziorach zarówno kutrami jak i statkami pasażerskimi.

Park dinozaurów „ŁEBA PARK”
Pierwszy park dinozaurów na wybrzeżu, w którym na powierzchni 20 ha, w malowniczym otoczeniu można poznać około 100 prehistorycznych gadów. Jedną z atrakcji parku jest pradawna chata oraz groty przedstawiające życie i pochówek Neandertalczyków.

Na terenie Łeba Parku znajduje się również Mini ZOO, dwa duże place plac zabaw, kino 5D, pojazdy Flinstonów, a także obiekty gastronomiczne, sklepik z pamiątkami oraz galerie skamielin i minerałów oraz galeria bursztynowa.

Power Park Łeba
Power Park Łeba to wyjątkowy park rozrywki, w którym na obszarze dwóch hektarów przygotowano wiele atrakcji: 3 Tory Gokartowe, Park Linowy z sześcioma trasami, Skok Wahadłowy, Ściankę Wspinaczkową, pole do gry w Paintball, Tor Off-Road, Tor Quadowy dla dzieci, Plac Zabaw dla najmłodszych, Strzelnicę oraz zaplecze gastronomiczne.

Muzeum Motyli
Zbiór ponad 6 tysięcy spreparowanych motyli i owadów z całego świata.

 

sprawdz

 ap1s ap2s ap3s ap4s